Sara Jaroszyk

Sara Jaroszyk

sara plyta pierwsza

Pronet Music Promotion
Na portalu wyspa.fm ukazała się nowa recenzja płyty "Wild At Heart" utalentowanej Sary Jaroszyk.
Zachęcamy do przeczytania artykułu, a płyta do nabycia także na www.prowinylcd.com 
http://wyspa.fm/albumy/130147/wild-at-heart 

 

Sara Jaroszyk nagrywa z Michałem Urbaniakiem!

Razem z zespołem P.Unity, Sara Jaroszyk została zaproszona przez legendę polskiego jazzu Michała Urbaniaka by nagrać dwa utwory na jego najnowszą płytę.
Utwory te wybrzmią podczas koncertu Digital Meditation: EABS & P.Unity , 28 września (czwartek) w Grizzly Bar na ulicy Wilczej 46 w Warszawie. Jak zapowiada organizator jest to wydarzenie "o którym będą rozpisywać się najważniejsze publikacje traktujące o historii polskiego jazzu oraz na zespół o brzmieniu wprost ze studia Georga Clintona w Detroit.Tego wieczoru w Grizzly Gin Bar łączymy ze sobą energię młodych składów z Wrocławia oraz Warszawy. Mieszamy jazz z funkiem, słowiański sentymentalizm z amerykańską psychodelią, a brzmienie lat 70 z przyszłością."
Bilety dostępne są na stronie http://going.pl/eabs-punity 

 

Pierwsza płyta Sary Jaroszyk zatytułowana "Wild At Heart" do nabycia w sklepach prowinylcd.com
Zanim posłuchamy najnowszych utworów Sary Jaroszyk, które zostaną zebrane na najnowszej płycie (album jest już w planach wydawniczych wytwórni Pronet Music) proponujemy wysłuchać pierwszej płyty Sary "Wild At Heart".
Płyta dostępna w sieci sklepów www.prowinylcd.com 

sara plyta pierwsza

 

Wykonawcą tygodnia w Pro-Radio będzie Sara Jaroszyk.
Serdecznie zapraszamy Słuchaczy do udziału w audycji Zespół Tygodnia, cyklicznej audycji w Pro-radio (w każdy piątek tuż po godz. 16:00) i muzycznego spotkania z młodą, utalentowaną wokalistką, której nowa płyta "Światłocienie" ukaże się już niebawem.

www.proradio.pl 

set2

 

Akcja zbierania funduszy na drugą płytę Sary "Światłocienie" trwa. Dokładając od siebie małą cegiełkę, stajecie się integralną częścią tego projektu, a do tego możecie zgarnąć wiele nagród. O nich, jak również o całej akcji dowiecie się klikając w link: https://sjaroszyk.wordpress.com/2017/05/25/swiatlocienie/  

Dane do przelewu: Fundacja Apetyt na Kulturę, Bank BGŻ 81 2030 0045 1110 0000 0252 0550, tytuł przelewu: Płyta Sary

sara foto

 

 

Sara Jaroszyk to 23-letnia wokalistka, autorka muzyki i tekstów, absolwentka szkoły muzycznej pierwszego stopnia w klasie fortepianu. Związana z muzyką od najmłodszych lat, uczęszczała do chóru szkolnego z którym występowała na wielu koncertach, jak również nagrała trzy płyty z piosenkami dla dzieci z popularnego programu „Jedyneczka.” W wieku 17 lat zaczęła pisać materiał na swój pierwszy album. Płyta “Wild At Heart” ukazała się w 2015 roku, znalazły się na niej utwory napisane i zaaranżowane przez wokalistkę.

Utwory z płyty znalazły uznanie pośród dziennikarzy i prezenterów muzycznych, między innymi Jana Kaczkowskiego, Pawła Sztompke czy Marka Sierockiego. Można było je usłyszeć w audycjach Programu I i III Radia Polskiego, w Radiu Hobby, Radiu Mazowsze, internetowej audycji Mono i Stereo i innych. Razem z zespołem Sara zagrała wiele koncertów w całej Polsce, grając obok takich zespołów i wykonawców jak Krzysztof Zalewski, Paulina Przybysz, Rosanne Cash, Dżem,Oddział Zamknięty, Enej i wielu innych. Od wielu lat Sara związana jest również z 9-osobowym, Warszawskim zespołem P.Unity.

Obecnie Sara pracuje nad nowym materiałem na drugą płytę, który odbiega stylistycznie od pierwszej płyty, oscylując między zmysłowym soulem, popem, R&B i downtempo. Nowe kompozycje okraszone nastrojowym brzmieniem wokalu Sary tym razem wzbogacone są o elektroniczne brzmienia. Płyta powstaje przy producenckim wsparciu wspaniałego muzyka i aranżera – Bartosza Mielczarka, który współpracuje między innymi z zespołami takimi jak Brodka czy Sorry Boys.

Debiutanckiej płyty Sary „Wild At Heart” można posłuchać na różnych platformach internetowych, takich jak Spotify czy Deezer, ale również na stronie https://sarajaroszyk.bandcamp.com/

set2