Parande

Parande

parande8
Opolski zespół Parande wystąpi na jednej scenie z zespołem Cochise oraz Heart Attack. Koncert odbędzie się w klubie muzycznym Zebra w Opolu 3 lutego o godz. 19:00. Zapraszamy!
Pronet Music & Case Studio

parande2

Prande w Rockosferze!
Wieczorna ROCKosfera zaprasza na zapowiedź ostatniej tegorocznej audycji, w której będzie gościła grupa Parande :) Program w nieco innej formie niż zwykle, ale więcej szczegółów wkrótce. Zapraszamy 28.12 do Rockosfery .
https://m.facebook.com/story.php
Pronet Music & Case Studio


PARANDE - ZESPÓŁ NAJBLIŻSZEGO TYGODNIA W PRO-RADIO

Zespołem Tygodnia w Pro-radio będzie tym razem opolski rockowy band Parande. Od poniedziałku do piątku gramy muzykę Parande, by w audycji Zespół Tygodnia zaprezentować godzinną audycję z ich twórczością. Serdecznie zapraszamy w piątek o godz. 16:00.
www.proradio.pl 

parande3

 

Koncert zespołu Parande - Olesno - 30.07.2017

Zespół Parande serdecznie zaprasza na koncert, który odbędzie się w ramach Dni Olesna w Amfiteatrze ul. Solny Rynek 2
Olesno - 30.07.2017 godz. 21.00

parande olesno

 

Zespół PARANDE wystąpi podczas Koncertu Charytatywnego - Niepokonani - Opole 2017

Fundacja Promocji Sportu, Zdrowia i Sztuki – „PIERSI” wraz z Urzędem Miasta Opola ma przyjemność zaprosić na niezwykły koncert pn. NIEPOKONANI – OPOLE 2017, który odbędzie się w dniu 22 czerwca br. w Opolskim Amfiteatrze.

Powołana przez zespół PIERSI fundacja zaprosiła do udziału w tym koncercie swoich przyjaciół, którzy przyjęli to zaproszenie entuzjastycznie i wystąpią w 22 czerwca w Opolu całkowicie bezpłatnie.

Na scenie Narodowego Centrum Piosenki Polskiej będzie można zobaczyć gwiazdy polskiej muzyki i kabaretu.

Obok zespołu PIERSI wystąpią:

- BIG CYC
- GOLEC UORKIESTRA
- Czarno Czarni
- Marcin Miller (BOYS) i BOYS
- Czadoman
- Kabaret Młodych Panów
- Łowcy.B
- Jan Niezbendny
- Ravel
- Parande
- Comma Seven
- Ann. Pham

Dochód uzyskany ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na sfinansowanie obozów rehabilitacyjno - sportowych, warsztatów artystycznych oraz stypendiów dla młodych osób z niepełnosprawnościami, które chcą rozwijać swoje pasje sportowe i talenty artystyczne.

Jednym z partnerów tej inicjatywy został Polski Komitet Paraolimpijski, z którego doświadczeń i wiedzy będziemy korzystać przy realizacji celu związanego z koncertem. Honorową patronką będzie trzykrotna mistrzyni paraolimpijska, mieszkanka Opolszczyzny, Pani Barbara Bieganowska – Niewiedział.

Gwarantujemy wspaniałą zabawę, a co najważniejsze, wspólnie możemy zrobić coś wielkiego. Możemy pomóc w realizacji marzeń tym, którzy tego najbardziej potrzebują. Liczymy, że nasza propozycja spotka się z pozytywnym odzewem, a Państwa życzliwość przyczyni się do większego zaangażowania się osób z niepełnosprawnościami w uprawianie sportu i realizowanie się w świecie sztuki.

niepokonani opole

 

Super koncert zespołu PARANDE odbył się 21 kwietnia 2017 r. w Radiu Opole!

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć oraz przeczytania artykułu na stronie PROSTOZOPOLSKIEGO.PL
http://www.prostozopolskiego.pl/opole-6767-_SUPER_KONCERT_SEBO_PARANDE_W_RADIO_OPOLE 

parande8

 

Koncert zespołu PARANDE - Radio Opole - 21.04.2017 godz.20:00

Zespół Parande powstał w 2008 roku w Opolu. Swoją debiutancką płytę pt. „Wiara” wydał już w roku kolejnym. Znalazło się na niej 12 kompozycji. Cztery z nich dotarły do pierwszych miejsc przebojów RMF MUZZO i Radia Jaworzno (płytę można zamówić pisząc na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

W maju 2011 roku wygrali konkurs na hymn Piastonaliów. Efektem wygranej była seria koncertów z Moniką Brodką. Wspólne koncerty grali także z Piaskiem, Sylwią Grzeszczak, zespołami Ira, Big Cyc, Lecter, Ziyo oraz Mariką, Eveline i Marylą Rodowicz. W marcu 2012 znaleźli się w ścisłej czołówce konkursu na hymn Euro 2012. Obecnie zespół zgromadził materiał na drugą płytę. Utworem promującym jest piosenka pt. „Perły”.

Zespół podczas koncertu w Studiu M wystąpi w składzie: Wojtek Parande (gitara), Sebo Parande (wokal), Marcin Gonos (bass), Beniamin Jacek (bębny), Michał Hadasik (instrumenty klawiszowe).

 

Najnowszy teledysk zespołu Parande!

Zapraszamy do obejrzenia i posłuchania

https://www.youtube.com/watch?v=Nk6dJxUWr_I&feature=youtu.be  
www.pronetmusic.pl 

parande3

 

Zespół Parande i Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Ogrodzieńcu już jutro!

Parande zagra na WOŚP w Ogrodzieńcu! 15 stycznia, godz. 16:00.
Zapraszamy!

parandewosp 2

 

 

Zapraszamy do głosowania na utwór "Za nieboskłony" zespołu Parande

Można oddać swój głos na stronie https://www.facebook.com/victoria.radio/?hc_ref=PAGES_TIMELINE&fref=nf wpisując w komentarzu "Parande, Za nieboskłony" lub wysłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.">

parande2

 

 

Krótkie info o zespole

Zespół "Parande" powstał w 2008 roku w Opolu. We wrześniu 2009 wydany został debiutancki album zespołu pt. "Wiara". Na płycie znalazło się 12 kompozycji. Materiał prowokuje, zmusza do myślenia i bawi. Cztery utwory z pierwszej płyty dotarły do pierwszych miejsc przebojów RMF MUZZO i Radia Jaworzno, Radia Kaszebe. W maju 2011 roku Parande wygrał konkurs na hymn Piastonaliów. W marcu 2012 zespół był w ścisłej czołówce konkursu „Moja piosenka na Euro". Na koncie opolskich rockmanów są wspólne koncerty z takimi wykonawcami, jak: Monika Brodka, Piasek, Sylwia Grzeszczak, Ira, Big Cyc, Lecter, Ziyo, Marika, Eveline, Maryla Rodowicz i itd. Po szeregu koncertów na scenach Polski, Szwecji i Niemiec zespół skupił swoją uwagę na pracy nad nową płytą.

Parande zespol