Inwest-Bud Sp. z o.o.

Firma Inwest-Bud zainwestowała w rozwój młodych, obiecujących muzyków, którzy tworzą grupę Futurelight.
Łódzka grupa mogła liczyć na wsparcie firmy, dzięki czemu ukazała się debiutancka epka pt. "Between Our Hearts" oraz ciekawie zrealizowany videoclip "Back To You".

Futurelight Skyy piotrkow

 

 

O firmie:

Jesteśmy młodym, dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, działającym na rynku usług budowlanych od 2007r. Specjalizujemy się w pracach wykończeniowych na terenie różnorodnych obiektów , przede wszystkim w systemach suchej zabudowy oraz okładzin akustycznych. Ostatnie dwa lata wytężonej pracy zaowocowały wykonaniem kilku poważnych, dużych realizacji oraz wielu mniejszych zleceń. Największy nacisk kładziemy na profesjonalizm i fachowość. Nasi doświadczeni pracownicy, profesjonalny sprzęt, który wykorzystujemy przy realizacji zleceń oraz materiały budowlane renomowanych firm pozwalają nam zapewnić wysoką jakość wykonywanych prac. Ważnymi atutami naszego przedsiębiorstwa są także: dotrzymywanie terminów realizacji kontraktów, elastyczność w dostosowaniu się do potrzeb klienta oraz dbałość o porządek w miejscu pracy.

Współpracujemy z inwestorami dużych obiektów przemysłowych, handlowych, kin, restauracji itp. na terenie całego kraju. Podejmujemy się także wykonywania mniejszych prac.

Firma „Inwest-Bud” Sp z o.o. zajmuje się m.in. suchą zabudową w systemie Lafarge, okładzinami akustycznymi , zabezpieczeniami p.poż., wykonywaniem posadzek przemysłowych, wykonywaniem instalacji elektrycznych i wod.-kan. oraz układaniem glazury, terakoty, wykładzin dywanowych i PCV. Przy współpracy z innymi firmami wykonywaliśmy m.in. następujące prace :

- Vega Technik (CH Manufaktura w Łodzi, Hala Produkcyjna LG we Wrocławiu, CH Factory we Wrocławiu, Hala Sportowa ŁKS w Łodzi),
- Firma Budowlana Piotr Leśniak (sklep C&A -CH Kupiec Poznański, sklep Van-Graaf -CH Stare Browary w Poznaniu, sklep C&A -CH Plaza w Sosnowcu, sklep C&A -CH Focus Park w Rybniku),
- Budimex Dromex (CH Gala Lubelska),
- Bovis Lend Lease (okładziny akustyczne w salach kinowych Cinema City -CH Focus Park Bydgoszcz),
- Pragma (CH Focus Park Zielona Góra)- Łazienki-
- Eiffage Budownictwo Mitex SA – (przegrody i przejścia ogniowe oraz okładziny stropów drewnianych i świetlików szedowych CH Focus Park Zielona Góra)
- Park Ridge Retail ( CH Fokus Park Zielona Góra) jako generalny wykonawca lokalu H&M
- Park Ridge Retail ( CH Focus Park Zielona Góra ) izolacje akustyczne ścian sal kinowych Cinema City
- Coplan ( CH Gemini Bielsko-Biała) jako generalny wykonawca lokalu H&M
- Boig – Focus Mall Piotrków Trybunalski
- Quiosque – cała Polska
- i wiele innych, które są zawarte na naszej głównej stronie w zakładce „Realizacje”, z którą zapraszamy serdecznie do zapoznania

Firma nasza posiada niezbędne certyfikaty i uprawnienia do wykonywanych prac. Dysponujemy również bogatym zapleczem technicznym oraz personalnym. Realizowanie przez nas projekty wykonywanie są z dużą starannością i terminowością

W wolnym czasie…
INWEST-BUD Sp z o.o. od wielu lat wspiera działalność sportową na terenie Zgierza. Futsal i piłka nożna, to dyscypliny, w których nasi zawodnicy odnoszą ogólnopolskie sukcesy. W 2009 roku zapewnili sobie I miejsce w mistrzostwach firm budowlanych w Szczyrku. Piłkarze INWEST-BUD-u odnoszą także sukcesy w piłce nożnej halowej HALKOP ZGIERZ.