Bright Ophidia

Bright Ophidia
23513468 10214803465989056 83324570 n

 

Zespół Bright Ophidia w towarzystwie Luxtorpedy i zespołu Penerra wystąpili w niezwykle udanym koncercie w Klubie Stodoła w Warszawie. A Bright Ophidia już niebawem z nową płytą!
Zdjęcie: Dominik Pajewski
Pronet Music Koncerty

 

btightkonstantynow

Pronet Music Koncerty - Bright Ophidia zaprasza!

27.10.2017 - Konstantynów
28.10.2017 - Gomunice
29.10.2017 - Warszawa
www.pronetmusic.pl 

 

Bright Ophidia - koncerty 2017

Making of videoclip for new song "My Heart Tells Me - No" - from upcoming "Fighting The Gravity" new CD from Pronet Records Label. Bright Ophidia will start a Gravity Tour in:
13 October 2017 – Bielsk Podlaski + Gipsy Caravan
20 October 2017 – Dąbrowa Białostocka – MGOK + Godzina 12, Lupa
21 October 2017 – Słupsk – Moto Pub Rock + Paranoja
22 October 2017 – Gdańsk – Wydział Remontowy + The Moon
27 October 2017 – Konstantynów Łódzki - MOK + Materia
28 October 2017 – Gomunice – Bogart
Pronet Music Koncerty
www.pronetmusic.pl 

brightophidiagravity

 

Brigth Ophidia zaprasza na koncerty!

22 września 2017 r. Bright Ophidia zagra koncert w Hajnówce, natomiast 10 listopada w Warszawie w klubie Stodoła razem z zaprzyjaźnionym zespołem Luxtorpeda.

Zapraszamy!

bright plakat

www.pronetmusic.pl

www.case-studio.pl

www.prowinylcd.com 

www.proradio.pl 

 

25 sierpnia Bright Ophidia zagra w Nidzicy!
W najbliższy piątek - 25 sierpnia zapraszamy na koncert zespołu Bright Ophidia do Nidzicy.
Zagrają w ramach Inwazji Ognia i Muzyki. Będzie prawdziwy ogień...!!! (zdj.zespołu Michał Obrycki)

b

 

Bright Ophidia zespołem tygodnia w Pro-Radio!

Bright Ophidia to progresywny metal z elementami jazzu i muzyki etnicznej, wzbogacony bogatą aranżacją drugiej gitary. To zespół grający zróżnicowane dźwięki z oryginalnym wokalistą. Ciągłe zmiany tempa, beatów, nastroju i dźwięku.
Wystąpili podczas szeregu festiwali, takich jak: Metalmania, Merciless East Festival, Hunter Fest i Kaliningrad Bike Show.
Na przełomie września i października b.r. nakładem Pronet Records zostanie wydany album zespołu zatytułowany "Fighting the Gravity".

Skład zespołu:
Adam Bogusłowicz – voc, Przemek Figiel – guit., Cezary Mielko – drums, Mariusz Rusiłowicz – bass, Marek Walczuk – guit.

www.proradio.pl 

ofidia foto


Po krótkim odpoczynku zespół Bright Ophidia wraca do gry, tym razem w plenerowych klimatach!

Daty i miejsca sierpniowych koncertów:

11 sierpnia - Szelment - RockWater Fest
15 sierpnia - Siemiatycze - Rock Blues Fest
19 sierpnia - Grodno (Białoruś) - RockAugust Fest
25 sierpnia - Nidzica - Inwazja Ognia i Muzyki

Zapraszamy na koncerty!
Pronet Music Promotion

bright ophidia koncerty sierpien

 

W Głosie Kultury ukazał się artykuł o zespole Bright Ophidia

W dziale MUZYKA / NEWSY w Głos Kultury znaleźć można wiele ciekawych artykułów. Wśród nich informacja o progresywnej formacji Bright Ophidia, która nakładem Pronet Records wyda płytę "Fighting the Gravity".
Zapraszamy do lektury: http://www.gloskultury.pl/powrot-bright-ophidia/ 

ofidia foto

 

Bright Ophidia zaprasza na koncerty!

Terminy i miejsca na zdjęciu poniżej.

Bright ophidia Info koncerty

 

Bright Ophidia, krótka historia, najbliższe koncerty
BRIGHT OPHIDIA to progresywny metal z elementami jazzu i muzyki etnicznej, wzbogacony bogatą aranżacją drugiej gitary. Zespół grający zróżnicowane dźwięki z oryginalnym wokalistą. Ciągłe zmiany tempa, beatów, nastroju i dźwięku. Nowatorskie podejście do grania w wykonaniu BRIGHT OPHIDIA zostało zarejestrowane na dwóch poprzednich albumach dla Metal Mind Productions - "Coma" (2003) i "Red Riot" (2004). Krążki otrzymały świetne recenzje krytyków i jeszcze lepsze opinie fanów. Zespół wystąpił podczas szeregu festiwali, takich jak Metalmania, Merciless East Festival, Hunter Fest i Kaliningrad Bike Show. Ostatni krążek "Set Your Madness free" (2009) wydany przez Revolution Records to zróżnicowany materiał, od progresywnego metalu, przez electro-rock, jazz, industrial czy nawet gotyk. Tu nie ma granic. "Set Your Madness Free" to muzyka w nowym wymiarze. W 2015 roku zespół rozpoczął współpracę z producentem i realizatorem dźwięku Krzysztofem Murawskim. Owocem pracy w studio była czteroutworowa EPka "Against The Light", z której utwór znany z teledysku "My Lust My Fear" trafił na międzynarodową składankę "The Metal Music GlobAlliance vol 2". W 2017 roku Bright Ophidia ponownie wchodzi do La Grunge Studio w celu rejestracji materiału na czwarty oficjalny album zespołu. W czerwcu 2017 roku Bright Ophidia podpisuje umowę wydawniczą i promocyjną z firmą fonograficzną Pronet Records na wydanie nowego albumu pod tytułem "Fighting the Gravity". Premierę albumu przewidziano na przełomie września i października b.r. W ramach promocji płyty zespół rusza w trasę koncertową "The Gravity Tour", ktora obejmie 10 miast takich jak:
15.09 Koszyce (Słowacja), 22.09 Hajnówka - HDK, 13.10 Bielsk Podlaski - Pub Blues, 20.10 Dąbrowa Białostocka - MGOK, 21.10 Słupsk - Motor Pub Rock, 22.10 Gdańsk - Wydział Remontowy, 26.10 Katowice - Katofonia, 27.10 Konstantynów Łódki - MOK (feat Materia), 28.10 Gomunice - Bogart, 29.12 Bydgoszcz (feat Chainsaw).
Zapraszamy na naszą stronę internetową www.brightophidia.pl, gdzie znajduje się zawsze aktualny terminarz koncertowy.
Najbliższe koncerty:
11.08.2017 - Szelment - Rock Water Festiwal
15.08.2017 - Siemiatycze - Rock Blues Fest
25.08.2017 - Nidzica - Inwazja Ognia i Muzyki, NOK

ofidia foto

 

 

BRIGHT OPHIDIA to progresywny metal z elementami jazzu i muzyki etnicznej, wzbogacony bogatą aranżacją drugiej gitary. Zespół grający zróżnicowane dźwięki z oryginalnym wokalistą. Ciągłe zmiany tempa, beatów, nastroju i dźwięku. Nowatorskie podejście do grania w wykonaniu BRIGHT OPHIDIA zostało zarejestrowane na dwóch poprzednich albumach dla Metal Mind Productions - "Coma" (2003) i "Red Riot" (2004). Krążki otrzymały świetne recenzje krytyków i jeszcze lepsze opinie fanów. Zespół wystąpił podczas szeregu festiwali, takich jak Metalmania, Merciless East Festival, Hunter Fest i Kaliningrad Bike Show. Ostatni krążek "Set Your Madness free" (2009) wydany przez Revolution Records to zróżnicowany materiał, od progresywnego metalu, przez electro-rock, jazz, industrial czy nawet gotyk. Tu nie ma granic. "Set Your Madness Free" to muzyka w nowym wymiarze. Aktualnie grupa przygotowuję swój czwarty album „Fighting The Gravity”, który pojawi się na jesieni 2017 r. Płyta ukaże się nakładem Pronet Records z którą 13 czerwca 2017 r. zespół podpisał umowę wydawniczą i promocyjną. Zwiastun nowej płyty w postaci czterech utworów muzycznych: Stronghold, My Lust My Fear, Volcano oraz Swallow Me, można usłyszeć na EP-ce Against The Light” (2015). Również utwór My Lust My Fear został zamieszczony na słowackiej składance The Metal Music GobAliance Compilation Vol. 2, a sam zespół jako jedyny z Polski znalazł się na wydawnictwie wśród 18 zespołów z 13 zakątków świata.

Skład:
Adam Bogusłowicz – voc, Przemek Figiel – guit., Cezary Mielko – drums, Mariusz Rusiłowicz – bass, Marek Walczuk – guit.
Linki:
https://www.facebook.com/Bright-Ophidia-150748701713426/?fref=ts 
https://www.youtube.com/watch?v=RPxMJoGwwAQ 
www.brightophidia.pl 
Kontakt:
Cezary Mielko
+48 519-166-111
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

ophidia